Grupa EPL

Wizyta w Radomiu i Węgrowie

W czwartek, 11 kwietnia, prof. Dariusz Rosati odwiedził Radom, by udzielić wywiadu w Radiu Rekord FM. Następnie, wraz z posłanką Anną Marią Białkowską, udał się na spacer po ul. Żeromskiego. Wieczorem, prof. Rosati pojawił się w Węgrowie na spotkaniu z mieszkańcami. Po występie zespołu Węgrowianie, wziął udział w ciekawej dyskusji na temat Polski oraz jej miejsca w Unii Europejskiej.

czytaj dalej

Wizyta w Kozienicach

7 kwietnia prof. Rosati odwiedził Kozienice. Spotkał się z lokalnymi przedsiębiorcami na targowisku, a następnie udał się na spacer do uroczego zespołu pałacowo-parkowego, by wraz z mieszkańcami porozmawiać o przyszłości Polski w Unii Europejskiej. 

czytaj dalej

Spotkanie z mieszkańcami Opinogóry Górnej i Ciechanowa

Prof. Dariusz Rosati miał okazję spotkać się i porozmawiać z mieszkańcami Opinogóry Górnej oraz Ciechanowa. Przy okazji odwiedził Muzeum Romantyzmu w Opinogórze oraz Zamek Książąt Mazowieckich w Ciechanowie. Wieczorem wziął udział w koncercie "Totus Tuus - Całym Twój" w wykonaniu Mazowieckiego Teatru Muzycznego, Płockiej Orkiestry Symfonicznej oraz chóru Archidiecezji Warszawskiej pod dyrekcją utalentowanego Kuby Milewskiego, libretto Jerzego Binkowskiego.

czytaj dalej

Wizyta w Płocku

Prof. Rosati wziął udział w konferencji prasowej z Elżbietą Gapińską, posłanką na Sejm RP oraz Andrzejem Nowakowskim, prezydentem Płocka. Następnie udzielił wywiadu Radiu RPL oraz wziął udział w rozdaniu nagród Gazety Tygodnik Płocki/ Tygodnika Płockiego.

czytaj dalej

Spotkanie z mieszkańcami w Mińsku Mazowieckim

Z okazji obchodów Święta Pułkowego 7 Pułku Ułanów Lubelskich im. gen. K. Sosnkowskiego prof. Dariusz Rosati odwiedził Mińsk Mazowiecki. Podczas spaceru po miejskim parku rozmawiał z mieszkańcami o Polsce oraz Unii Europejskiej.
 

czytaj dalej