Grupa EPL

Wizyta w Mińsku Mazowieckim

25 kwietnia prof. Rosati pojawił się w Mińsku Mazowieckim, gdzie wraz z burmistrzem miasta, Marcinem Jakubowskim odwiedził Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz teren przyszłej elektrociepłowni, która będzie współfinansowana ze środków unijnych. Profesor wybrał się także do Stojadeł, miejscowości niedaleko Mińska Mazowieckiego. Tam odwiedził rodzinną firmę Awenta, działającą od 1989 roku, która także korzysta ze wsparcia unijnego. 

czytaj dalej

Spotkanie z mieszkańcami w Płońsku i Raciążu

24 kwietnia prof. Daiusz Rosati spotkał się z mieszkańcami Płońska i Raciąża. Po nagraniu w Radiu Płońsk 93,6 FM, Profesor udał się na spacer, by porozmawiać z mieszkańcami. Następnie udał się do Raciąża, gdzie rozmawiał o przyszłości Unii Europejskiej, strefie euro, polityce senioralnej oraz o tym, co się dzieje lokalnie.

czytaj dalej

Otwarcie nowych bulwarów w Płocku

14 kwietnia Profesor wraz z prezydentem Płocka, Andrzejem Nowakowskim, wicemarszałkiem Województwa Mazowieckiego, Wiesławem Raboszukiem oraz posłanką Elżbietą Gapińską wziął udział w uroczystym otwarciu nowych nadwiślańskich bulwarów w Płocku, które zostały zrewitalizowane dzięki funduszom europejskim. Prof. Rosati przespacerował się po bulwarach oraz pogratulował mieszkańcom wspaniałego miejsca.

czytaj dalej

Spotkanie z mieszkańcami w Radomiu

W sobotę, 13 kwietnia, prof. Dariusz Rosati ponownie odwiedził Radom, tym razem by spotkać się i porozmawiać z mieszkańcami. 

czytaj dalej

Wizyta w Siedlcach

12 kwietnia, prof. Rosati złożył wizytę w Siedlcach. 

czytaj dalej