Grupa EPL

Świętowanie Dnia Flagi w Radomiu i Szydłowcu

Dzień Flagi był kolejną wspaniałą okazją, by spotkać się z Mazowszaninami. Oprócz rodzinnego Radomia, Profesor odwiedził również Szydłowiec, w którym świętował obchody Szydłowieckich Zygmuntów. Wraz z burmistrzem miasta, Arturem Ludewem, współotworzył bieg Zygmunta oraz sfotografował się z Zygmuntami, którzy, zgodnie z tradycją, co roku robią sobie wspólne zdjęcie. Po uroczystościach Profesor zwiedził Szydłowiec oraz spotkał się z jego mieszkańcami.

czytaj dalej

Spot #RosatiDlaMazowsza

Nazywam się Dariusz Rosati, jestem kandydatem do Parlamentu Europejskiego. 26 maja dokonamy wyboru przyszłości Polski. Zdecydujemy, czy będziemy jednym z liderów Unii Europejskiej. Proszę Was o głosy, abym mógł walczyć o nasz wyjątkowy region – Mazowsze.

czytaj dalej

Świętowanie 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

Z okazji 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej prof. Rosati odwiedził Radom oraz Mińsk Mazowiecki.

czytaj dalej

Spotkanie z mieszkańcami Czerwińska

Kolejnym miastem odwiedzonym przez prof. Rosatiego był Czerwińsk nad Wisłą. 30 kwietnia, Profesor spotkał się z mieszkańcami Czerwińska - rozmawiał o Polsce, Unii Europejskiej, ale także o lokalnych problemach. Po rozmowach, Profesor odwiedził przepiękną Bazylikę Zwiastowania Najświętszej Marii Panny - wspaniale zachowany i niezwykle cenny zabytek Mazowsza.

czytaj dalej

Wizyta w Radomiu i Bartodziejach

27 kwietnia Profesor po raz kolejny złożył wizytę w swoim rodzinnym mieście. Wraz z Anną Białkowską i Leszkiem Ruszczykiem spotkał się z radomianami, by porozmawiać o Polsce oraz Unii Europejskiej. Po spotkaniu, Profesor udał się do Bartodziej, gdzie wraz z mieszkańcami świętował 10-lecie Klubu Seniora.

czytaj dalej